Komunikat o zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko rejestratorka medyczna

piątek, 23 lutego 2024

Uprzejmie informujemy, iż na ogłoszenie o postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko : rejestratorka medyczna wpłynęło 12 ofert.

W wyniku przeprowadzonego wewnętrznego procesu kwalifikacyjnego na stanowisko rejestratorka medyczna dwie oferty zostały zaakceptowane z uwagi na spełnienie wymogów pracodawcy określonych w ogłoszeniu o postępowaniu rekrutacyjnym.

Uczestnikom postępowania dziękujemy za wzięcie udziału w postępowaniu.

Wymagania :

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

Zakres obowiązków:

  • rejestracja pacjentów do poradni
  • ścisłe przestrzeganie zasad rejestracji pacjentów
  • obsługa terminarza elektronicznego
  • udzielanie pełnej, rzeczowej informacji pacjentom
  • przygotowywanie i przechowywanie kartotek pacjentów
  • drukowanie zestawienia wizyt pacjentów
  • doręczanie i odbiór kart chorych do gabinetów lekarskich
  • należyte zabezpieczenie kartotek
  • wydawanie pacjentom opisów
  • weryfikacja dokumentów ubezpieczeniowych pacjentów
  • obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie wiedzy praktycznej w kompetentnym zespole

Ofertę należy składać do 28.02.2024 r., godz. 12.00

sekretariat, ul. Kard. B. Kominka 7, 59 -101 Polkowice