Komunikat o zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko kierowca transportu sanitarnego

wtorek, 13 lutego 2024

Uprzejmie informujemy, iż na ogłoszenie o postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko : kierowca transportu sanitarnego wpłynęły 3 oferty.

W wyniku przeprowadzonego wewnętrznego procesu kwalifikacyjnego na stanowisko kierowca transportu sanitarnego jedna oferta została zaakceptowana z uwagi na spełnienie wymogów pracodawcy określonych w ogłoszeniu o postępowaniu rekrutacyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie grafiku zleceń,
  • Transport  leczniczy oraz uczestnictwo w umieszczaniu pacjentów w samochodzie,
  • Obsługa samochodu poprzez utrzymanie reżimu sanitarno-epidemiologicznego,
  • Przestrzegania przepisów o ruchu drogowym, transporcie drogowym,
  • Utrzymania powierzonego pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej oraz używania go wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem,
  • Informowania bezpośredniego przełożonego o konieczności zakupu części zamiennych i środków eksploatacyjnych, ogumienia lub naprawy pojazdu,
  • Prawidłowo wypełniać i rozliczać karty drogowe,
  • Tankować pojazd na stacjach benzynowych wskazanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B,
  • Zezwolenie na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi,
  • Orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Godziny pracy wg harmonogramu od godz. 8.00 do godz. 18.00

e-mail: rekrutacja@pcuz.eu

termin: 31.03.2024