Psychoterapeuta

wtorek, 02 listopada 2021

Opis stanowiska:

  • dostosowanie rodzaju terapii do aktualnej kondycji zdrowotnej uczestnika,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych metod terapeutycznych,
  • nawiązywanie oraz podtrzymywanie kontaktu z pacjentem,
  • udzielanie wsparcia w procesie odzyskiwania przez uczestnika terapii pełni sił fizycznych lub psychicznych.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie z Kandydatem
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia (w zależności od preferencji),
  • superwizje,
  • szybko zapełniający się grafik,
  • współpracę i pomoc ze strony doświadczonych terapeutów,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, studia podyplomowe, specjalizacje, szkolenia).

Wymagania:

  •  ukończone studia magisterskie z psychologii,
  • ukończony minimum drugi rok kursu psychoterapeutycznego ,
  • doświadczenie w pomocy psychologicznej lub psychoterapii dorosłych, dzieci i młodzieży,
  • przestrzegania zasad etycznych obowiązujących w zawodzie psychologa/psychoterapeuty.

Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres pcuz@pcuz.pl do 31 grudnia 2021 r.