Komunikat o zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko rejestratorki medycznej TK

piątek, 08 grudnia 2023

Uprzejmie informujemy, iż na ogłoszenie o postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko rejestratorki medycznej TK wpłynęło do Spółki  11  ofert.

W wyniku przeprowadzonego wewnętrznego procesu kwalifikacyjnego na stanowisko rejestratorki medycznej TK jedna z ofert  została zaakceptowana z uwagi na spełnienie wymogów pracodawcy określonych w ogłoszeniu o postępowaniu rekrutacyjnym.  Uczestnikom postępowania dziękujemy za wzięcie udziału w postępowaniu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • doświadczenie na stanowisku rejestratorki medycznej w pracowni TK

Zakres obowiązków:

  • rejestracja pacjentów do pracowni TK
  • ścisłe przestrzeganie zasad rejestracji pacjentów do TK
  • obsługa terminarza elektronicznego TK
  • udzielanie pełnej, rzeczowej informacji pacjentom
  • przygotowywanie i przechowywanie kartotek pacjentów
  • drukowanie zestawienia wizyt pacjentów
  • doręczanie i odbiór kart chorych do gabinetów lekarskich
  • należyte zabezpieczenie kartotek
  • wydawanie pacjentom opisów TK
  • weryfikacja dokumentów ubezpieczeniowych pacjentów
  • obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie wiedzy praktycznej w kompetentnym zespole

Ofertę należy składać na adres rekrutacja@pcuz.eu  do  15.12.2023 r., godz. 13.00