Dołącz do klubu seniora! / Приєднуйтесь до клубу старших!

piątek, 03 marca 2023

Trwa nabór nowych uczestniczek i uczestników do Klubu Seniora działającego przy Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych. Klub działa w ramach programu polityki zdrowotnej burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego.

Seniorzy, którzy spotykają się codziennie w polkowickiej przychodnićwiczą, chodzą na spacery, malują obrazy, a wszystko po to, by lepiej radzić sobie w codziennym funkcjonowaniu. Te i inne zajęcia odbywają się w klubie w ramach programu „Senior”, finansowanego z budżetu gminy Polkowice. Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 12. Program skierowany jest do osób u których występują choroby gerontologiczne, są mieszkańcami gminy Polkowice i mają ukończone 60 lat.

– Serdecznie zapraszamy seniorów do naszego klubu. To miejsce, w którym nasi podopieczni nawiązują przyjaźnie, rozwijają nowe umiejętności, spędzają miło wolny czas, ale przede wszystkim się rehabilitują- zachęca Anna Leśniak z polkowickiej przychodni.

Zapisy do klubu prowadzone są osobiście w Klubie Seniora w Polkowickim Centrum Usług Zdrowotnych, w Sali 45, w trakcie trwania zajęć terapeutycznych, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 12.00, u pani Kamili Jenczak.