środa, 16 października
W kolejce po zdrowie Przekierowuje do aktualności W kolejce po zdrowie
250 mieszkanek gminy Polkowice zarejestrowało się na bezpłatne badanie USG piersi. Wszystko w ramach 18. edycji programu profilaktycznego „Chronię życie przed rakiem”, która przyciągnęła do polkowickiej przychodni wiele kobiet.
Czytaj dalej Przekierowuje do aktualności W kolejce po zdrowie